شعار سال 1403 : جهش تولید با مشارکت مردم

تاریخ انتشار : 21/11/16

اشتـــراک گـــذاری مطلب

وجود زیر ساخت های طرح نفلین، بستر مستعد ایجاد بسیاری از طرح های اقتصادی در منطقه است.


نویسنده : writer

تاریخ انتشار : 21/10/20

رضایی در مراسم آغاز عملیات اجرایی احداث مجتمع تولیدآلومینا از نفلین سینت گفت:

وجود زیر ساخت های طرح نفلین، بستر مستعد ایجاد بسیاری از طرح های اقتصادی در منطقه است.

به گزارش روابط عمومی طرح تولید آلومینا از نفلین سینیت سراب، همزمان با مراسم آغاز عملیات اجرایی احداث کارخانه تولید آلومینا از نفلین سینت سراب، که پیرو سفر ریاست جمهوری اسلامی ایران به استان آذربایجان شرقی صورت گرفت، رضایی مجری طرح نفلین سینیت سراب، در ابتدای مراسم و پس از خیرمقدم به مهمانان گفت: طی سالهای گذشته تا الان که پروژه نفلین سینیت سراب، از اهمیت اجرایی زیادی برخوردار بوده و هست. تمامی زیر ساخت های و امور زیر بنایی طرح از جمله گاز وبرق و آب، همه با همت وپیگیری کارشناسان و مدیران و کمک وحمایت مسئولین و نمایندگان و همچنین پیگیری و مطالبه مجدانه مردم، تامین شده است و همین امر باعث شده تا اجرای هر طرح اقتصادی در کنار پروژه اصلی تولید آلومینا از نفلین سینیت، در سایت آلومینا، امری بسیار سهل الوصول باشد.

وی خاطر نشان ساخت وجود پتانسیل های زیربنایی طرح باعث شده، در کنار پروژه تولید آلومینا از نفلین سینیت، کارشناسان سازمان با تصویب کمیته سرمایه گذاری و تایید کمیته فنی واقتصادی، طرح تولید سیلسیم نیز که از ارزش اقتصادی بالایی برخوردار است، مطرح شود.

رضایی گفت در کنار پیشبرد پروژه اصلی کارشناسان مجموعه در خصوص طرح پیشنهاد شده از سوی سازمان نیز مطالعات فنی وتخصصی را شروع کرده اند که طی یک ماه آینده نظرات تخصصی کارشناسان ومدیران مجموعه در این خصوص اعلام خواهد شد.

وی در پایان سخنان خود از همت و پیگیری مسئولین شهرستانی، استانی و کشوری و همچنین مطالبه مردم شریف سراب، در عین حال از پیگیری مجدانه نماینده شهرستان سراب در مجلس، تقدیر و تشکر نمود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برچسب ها :