شعار سال 1403 : جهش تولید با مشارکت مردم

تاریخ انتشار : 21/10/23

اشتـــراک گـــذاری مطلب

بازدید علمی از دانشگاه صنعتی سهند


نویسنده : writer

تاریخ انتشار : 21/10/20

رضایی- مدیر مرکز تحقیقات غرب کشور- با هدف آشنایی با توانمندی های علمی و صنعتی دانشگاه صنعتی سهند، از این دانشگاه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات غرب کشور، این بازدید که به دعوت رئیس دانشکده مهندسی معدن در راستای اعتلای وحدت بین صنعت و دانشگاه، صورت گرفت، بیش از 3 ساعت به طول انجامید و در این مدت مدیر مرکز تحقیقات غرب کشور به همراه تیم فنی متشکل از مدیران وکارشناسان ارشد مرکز، از امکانات و توانمندی های علمی دانشگاه مربوطه، بازدید کردند.

بنابراین گزارش، در این بازدید، رضایی مدیر مرکز تحقیقات ضمن تقدیر از دعوت ریاست دانشگاه در راستای اعتلای وحدت بین صنعت و دانشگاه با تاکید بر تحقق و عملی شدن هرچه بیشتر این شعار، در خصوص همکاری های تحقیقاتی و پروژه های مشترک قابل سرمایه گذاری نیز گفت: در راستای اهداف و خط و مشی های سازمانی مرکز تحقیقات که همانا تولید بوهمایت و پایه های کاتالیستی می باشد، مرکز آماده همکاری در قالب پروژه های مشترک می باشد.

وی خاطر نشان ساخت، مرکز تحقیقات آذرشهر با توجه به پتانسیل فنی و منابع انسانی کارآمد و تجهیزات به روز آزمایشگاهی، آماده است تا خدمات آزمایشگاهی، تحقیقاتی و فنی را در حوزه تخصصی فعالیت خود، در اختیار نهادها وسازمان های دولتی و خصوصی بگذارد.

در پایان این بازدید حمیدزاده رئیس دانشکده صنعتی سهند ضمن تقدیر از حضور مدیر و معاونین مرکز در دانشکده، از نتایج بازدید صورت گرفته، اظهار خرسندی نموده و تعریف پروژه های مشترک تحقیقاتی و فنی در حوزه تخصصی مشترک بین مرکز و دانشگاه صنعتی سهند، خواستار شد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *