شعار سال 1402 : مهار تورم، رشد تولید

تاریخ انتشار : 22/10/23

اشتـــراک گـــذاری مطلب

بازدید معاون صنایع معدنی سازمان ایمیدرو از مرکز تحقیقات آذرشهر


نویسنده : مدیر سایت

تاریخ انتشار : 22/10/23

مقدمعلی، معاون صنایع معدنی سازمان توسعه و نوسازی معادن ایران از مرکز تحقیقات آذرشهر طی حضور سه ساعته در مرکز تحقیقات آذرشهر، از مرکز فوق بازید به عمل آورد.
به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات آذرشهر، روز چهارشنبه مورخ: 27/07/1401 مرکز تحقیقات کاربرد مواد معدنی غرب کشور (آذرشهر) میزبان هیئت عالی رتبه ای از سازمان ایمیدرو بود. در این بازدید که داوودی نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشت، طی بازدید از خط تولید هیدروکسید آلومینیوم، خط تولید بوهمایت و پایه کاتالیست های نفتا و آزمایشگاه مرکز، توانمندی های مرکز تحقیقات از همه ابعاد مورد ارزیابی قرار گرفت.
قبل از بازدید این، طی جلسه مشترک تخصصی، با حضور مدیر و جمعی از مسئولین مرکز، گزارشی از عملکرد مرکز فوق در طول سالهای گذشته ارائه گردید. در ابتدای این جلسه، رضایی_مدیر مرکز تحقیقات_ ضمن خیر مقدم به گزارش مختصری از توفیقات مرکز در زمینه تولید محصولات دانش بنیان از جمله بوهمیت، پایه کاتالیست، و کاتالیستا های HDS ارئه داد. در ادامه جلسه مقدمعلی ضمن ابراز خرسندی از حضور و مشاهده توانمندی و توفیقات مرکز در زمینه های علمی و تحقیقاتی و تولید صنعتی محصولات استراتژیک در حوزه کاتالیست، تاکید کرد: با توانمندی و امکاناتی که در مرکز موجود هست، امکان افزایش ظرفیت برای تولید بیشتر هم وجود دارد. وی ضمن تاکید بر ارائه برنامه برای افزایش تولید صنعتی محصولات دانش بنیان مرکز، پیشنهاد توجه در حوزه جذب سرمایه گذار برای مشارکت و همکاری در تولید محصولات فوق را نیز مورد تاکید قرار داد و افزود: سازمان ایمیدرو در این خصوص آمادگی خود را برای جذب سرمایه گذار و افزایش تولید محصولات مرکز در حوزه کاتالیست، اعلام میدارد.
مقدمعلی در ادامه از آزمایشگاه مرکز بعنوان مرجع و رفرنس آزمایشگاهی منطقه شمالغرب کشور یاد کرد و تصریح کرد: با توانمندی که مرکز فوق در حوزه منابع انسانی و تجهیزات آزمایشگاهی دارد، سازمان ایمیدرو در کوتاه مدت و با حمایت های لازم در خرید تجهیزات و تکمیل ملزومات آزمایشگاهی در صدد تبدیل آزمایشگاه مرکز فوق، به مرکز آزمایشگاهی مرجع در منطقه شمالغرب کشور می باشد.
در پایان این جلسه، وی به همراه هیئت همراه از خطوط تولیدی محصولات مرکز، بازدید بعمل آورد.

گزارش تصویری بازدید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 17 =


برچسب ها :