شعار سال 1402 : مهار تورم، رشد تولید

تاریخ انتشار : 22/10/23

اشتـــراک گـــذاری مطلب

بازدید معاون صنایع معدنی سازمان ایمیدرو از طرح آلومینای سراب


نویسنده : مدیر سایت

تاریخ انتشار : 22/10/23

مقدمعلی- معاون صنایع معدنی- سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، از طرح تولید آلومینای سراب، بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی طرح تولیدآلومینا از نفلین سینیت سراب، روز چهارشنبه مورخ 27/07/1401 طرح تولید آلومینای سراب، میزبان جمعی از کارشناسان ومدیران ارشد سازمان ایمیدرو بود.
در ابتدای این برنامه مقدمعلی و هیئت همراه، ضمن حضور در محل کارگاه سایت، از میزان پیشرفت کار پیمانکار، بازدید و اطلاع حاصل نمودند.
در ادامه این برنامه، با تشکیل جلسه تخصصی و با حضور نمایندگان کارفرما، نمایندگان پیمانکارو نمایندگان شرکت مشاور مادر، به بررسی مسائل و مشکلات موجود پرداخت شد.
در ابتدای این جلسه که با حضور داوودی، نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی و رضایی – مجری طرح- برگزار گردید، مجری طرح سراب ضمن عرض خیر مقدم، به گزارش کوتاهی از مراحل پیشرفت کار اشاره داشت.
در ادامه مدیر پروژه طرح سراب، ضمن ارائه تخصصی از میزان پیشرفت پروژه، به بررسی مفاد صورتجلسه ی زمانبندی پروژه پرداخت.
مقدمعلی، سخنران اصلی جلسه بود. وی با تاکید بر تسریع روند عملیات پروژه در حوزه عملیات ساختمانی درون سایت، خرید های داخلی و خارجی مربوط به پروژه، از تامین منابع مالی مورد نظر توسط سازمان ایمیدرو خبر داد و گفت در حال حاضر بصورت تقریبی مبلغ 4000 میلیارد ریال برای سالجاری جهت جذب پیمانکار، به این پروژه تخصیص یافته که پیمانکار لازم است با تسریع در روند پیشرفت پروژه، مبلغ مربوطه را جذب و صرف پروژه نماید.
وی گفت: سازمان ایمیدرو، برای تامین هزینه های پروژه فوق، بودجه لازم را دارد. در عین حال بصورت موازی نیز فعالسازی پروژه جاده دسترسی معدن رزگاه در دستور کار جدی سازمان می باشد.
مقدمعلی تصریح نمود، در این خصوص نیز مدیران مربوطه سازمان، در جلسه فوق حضور دارند و طی بازدید از محل جاده دسترسی معدن رزگاه، نسبت به ارائه گزارش و اخذ تصمیمات جدی، اقدام خواهد شد.
در پایان جلسه نیز داوودی-نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی- بر تسریع و تسهیل پروژه تاکید کرد.

گزارش تصویری بازدید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − چهار =


برچسب ها :