سبد خرید خالي مي باشد
041-33290205-7 | 041-43251508-9 | info@apnp.gov.ir

آمار بازدید

امروز50
دیروز326
این هفته50
این ماه5409
کل بازدیدها104636

افراد آنلاین

4
آنلاین

اخبار مرتبط

تهيه شده توسط پایگاه خبری ماین نیوز
 1. حضور شرکت مس در نمایشگاه سیستان‌وبلوچستان تبعات مثبتی به دنبال دارد

  اقتصاد بدون نفت یا با حداقل بهره‌برداری از منابع نفتی، باید علاوه بر این که در سخن مورد تاکید است در عمل نیز مورد توجه قرار گیرد.
 2. به آینده معدن چهل‌کوره امیدواریم

  معدن مس چهل‌کوره ۱۰ سال است که به‌عنوان یکی از پروژه‌های شرکت ملی صنایع مس ایران مطرح است و کارخانه آن از نیمه دوم امسال راه‌اندازی شده است. البته این کارخانه هنوز به ظرفیت نرسیده است و باید به‌تدریج به ظرفیت آن اضافه کرد. این کارخانه در حال حاضر با ۵۰-۶۰ درصد ظرفیت اسمی خود کار می‌کند و ماهیانه ۵۰۰-۶۰۰ تن کنسانتره مس، سرب و روی تولید می‌کند.
 3. رشد 61 درصدی تولید کاتد مس در 10 ماهه 97

  تولید کاتد مس در واحدهای مربوطه در مدت 10 ماهه امسال به بیش از 200 هزار تن رسید که در مقایسه با عملکرد دوره مشابه پارسال رشد 61 درصدی را نشان می دهد و نسبت به برنامه ۱۷۸ هزار و ۶۰۰ تنی پیش بینی شده، رشد 11 درصدی دارد.
 4. آرامش نسبی در بازار فولاد حاکم است

  دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد گفت: در حال حاضر نوسانات نرخ ارز و قیمت های جهانی بر بازار فولاد داخلی اثرگذار است اما به طور کلی آرامش نسبی بر معاملات حاکم است و حجم عرضه ها در بورس کالا نیز مطلوب ارزیابی می شود.
 5. اختیارات شورای معادن به استانها واگذار می شود

  وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: اختیارات شورای معادن، بزودی به استانها تفویض اختیار می شود و قرار است موضوع توسط مجلس به یک قانون دائمی تبدیل شود.
 6. انعقاد قراردادهای جدید صادراتی برای فملی

  در مجموع در حدود ۴۰ تا ۵۰ درصد از تولید شرکت باید صادر شود که عقب ماندگی صادرات از فروش داخلی به زودی جبران خواهد شد.
 7. تشکیل جلسه شورای معادن بامحوریت موضوع معدن بوکسیت تاش شاهرود

  استاندار سمنان درباره تکلیف نهایی معدن بوکسیت تاش و تخریب‌های زیست‌محیطی آن، گفت: شورای معادن طی ماه آینده با همین موضوع در شاهرود تشکیل جلسه خواهد داد.
 8. پیشرفت صنعت، مرهون روحیه خودباوری جوانان ایران است

  مدیرعامل فولاد مبارکه گفت: آمار و اعداد، مبین این نکته است که تولید فولاد در ایران در سایه انقلاب شکوهمند اسلامی بیش از ۴۰ برابر افزایش پیدا کرده و کشور ما در سایه این اقدامات بی نیاز از واردات فولادهای عمومی در کشور شده است.
 9. فسخ قرارداد واگذاری شرکت آلومینیوم المهدی پس از بازدید اعضای کمیسیون اصل ۹۰

 10. فولاد هرمزگان در آستانه دستیابی به ظرفیت کامل تولید

  با رشد تولید در فولاد هرمزگان در ۱۰ ماه اول سال، پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال، ظرفیت اسمی تولید تحقق یابد و تولید این مجموعه به یک میلیون و ۵۰۰هزار تن برسد.