سبد خرید خالي مي باشد
041-33290205-7 | 041-43251508-9 | info@apnp.gov.ir

آمار بازدید

امروز73
دیروز0
این هفته73
این ماه1759
کل بازدیدها82208

افراد آنلاین

1
آنلاین

اخبار مرتبط

تهيه شده توسط پایگاه خبری ماین نیوز
 1. رشد ۲۵درصدی تولید، ارمغان تحریم در صنایع بزرگ فولادی ایران

  از آنجایی که تحریم‌های بین‌المللی موضوع جدیدی نیست و همواره در تاریخ تکرار شده است، غول‌های فولادی ما از سال‌ها پیش در قالب اقدامی هوشمندانه با استراتژی بومی‌سازی و استفاده از توان داخلی، تمام قطعات مورد نیاز خود را تامین کرده و به خودکفایی رسیده‌اند.
 2. گل‌گهر، پیشرو در انجام اکتشافات

  اکتشافات بخش اول زنجیره معدن را تشکیل می‌دهد و در واقع، آغازکننده حلقه زنجیره ارزش افزوده بخش معدن است. هر اندازه که اکتشافات بیشتر مورد توجه قرار گیرد و تکمیل شود، معادن و ذخایر بیشتری نیز در اختیار خواهیم داشت. شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر با توجه به مسئولیت و رسالت خود مبنی بر فرآوری و تولید محصولات سنگ آهنی، توجه به اکتشافات را در دستور کار خود قرار داده و با حمایت‌های مهندس تقی زاده، مدیریت ارشد شرکت مبنی بر انجام اکتشافات در نقاط مختلف کشور، طی مدت کوتاهی توانسته است به نتایج قابل توجهی دست یابد.
 3. عزم جدی معدنی‌ها در تأمین انرژی و توسعه زیرساخت‌ها

  در سفر هفته گذشته رئیس‌جمهور و اعضای هیأت دولت به استان سمنان شاهد آغاز عملیات اجرایی 78 طرح در مسیر توسعه این استان بودیم. بدون تردید یکی از مهم‌ترین این طرح‌ توسط بخش خصوصی که موردتوجه ویژه رئیس‌جمهور، مردم و رسانه‌ها قرار گرفت طرح توسعه دو نیروگاه سمنان و شاهرود با اعتباری بالغ‌بر 2800 میلیارد تومان است.
 4. افتتاح کارخانه آهن اسفنجی تا دی ماه 97

  مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو گفت: بالغ بر 11 هزار قطعه صنعتی در این شرکت بومی سازی شده است.
 5. جمعی از نمایندگان درباره «درآمدهای معدن» به وزیر صمت و رئیس برنامه و بودجه نامه نوشتند

  رئیس فراکسیون «معدن و صنایع و معادنی» مجلس گفت: باید تمام درآمد‌های بخش معدن کشور در یک حساب ویژه‌ای نزد خزانه داری کل کشور واریز شده و همه منابع آن درآمد صددرصد به وزارت صمت اختصاص یابد تا صرف بخش معدن و زیرساخت‌های معدن و صنایع معدنی شود.
 6. افزایش ارزش سهام ذوب آهن شستا را ماندگار کرد

  منصور یزدی زاده گفت: در حال حاضر ارزش سهام شرکت ذوب آهن اصفهان در بورس به دلیل افزایش نرخ ارز بهبود یافته است، همچنین این شرکت با ارائه برنامه های برای ارتقای ظرفیت تولید و صادرات به دنبال تداوم بخشیدن به این روند است و به نظر می‌رسد شرکت شستا نیز از واگذاری سهام خود منصرف شده است.
 7. ارتباط برخی از شرکت‌های اروپا با استفاده از شخص سوم است

  رئیس هیات مدیره انجمن فولاد تاکید کرد: متاسفانه جو بدی به وجود آمده مبنی بر اینکه فولادی‌ها ارز حاصل از صادرات خود را به کشور برنمی‌گرداند، در جلسه‌ای که شب گذشته با بانک مرکزی داشتیم با ارائه اسناد نشان دادیم که ارز را یا نیازهای خود را تامین کرده‌ایم یا آن را به کشور آوردیم
 8. امکان صادرات 10 میلیون تن فولاد تا پایان سال وجود دارد

  رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران گفت: قابلیت صادرات 9 تا 10 میلیون تن فولاد تا پایان سال به شرط محقق شدن برنامه ها و تسهیل شرایط صادرات وجود دارد.
 9. نمایشگاه و جشنواره ملی فولاد برگزار می‌‌‌شود

  رئیس هیات مدیره انجمن فولاد از برگزاری نمایشگاه و جشنواره ملی فولاد هفدهم تا بیستم دی ماه در برج میلاد خبر داد.
 10. تکمیل پروژه ریل ملی با تولید شمش ریل

  مهندس منصور یزدی زاده مدیرعامل شرکت در برنامه گفتگوی ویژه خبری صدا وسیمای مرکز اصفهان به تکمیل شدن پروسه تولید ریل ملی با اجرای پروژه های جدید پرداخت .