سبد خرید خالي مي باشد
041-33290205-7 | 041-43251508-9 | info@apnp.gov.ir

آمار بازدید

امروز351
دیروز1392
این هفته2304
این ماه9145
کل بازدیدها108030

افراد آنلاین

14
آنلاین

اخبار مرتبط

تهيه شده توسط پایگاه خبری ماین نیوز
 1. تضییع ۱۰۰۰ میلیارد تومانی حقوق دولت در معدن طلای خاروانا

 2. واحد آند سازی شرکت مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب به بهره برداری رسید

  با حضور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری غدیر واحد آندسازی سالکو شرکت مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب با ظرفیت تولید ۱۶۴ هزار تن در سال به بهره برداری رسید.
 3. وضعیت بحرانی ذخایر مواد اولیه آهن‌دار ذوب آهن تا یک ماه آینده

  معاون خرید شرکت ذوب‌آهن اصفهان با تاکید بر اینکه احتمال می رود یک ماه آینده وضعیت تامین مواد اولیه آهن دار در ذوب آهن بحرانی شود، گفت: در حال حاضر ذخایر درشت دانه ذوب آهن برای حدود ۶۰ روز و ذخایر ریزدانه برای حدود ۹۰ روز است و اگر همین روند ادامه یابد و به تعهدات عمل نشود، ذوب آهن به مشکل بر می خورد.
 4. تولید کنسانتره آهن شرکت های بزرگ به مرز 50 میلیون تن رسید

  میزان تولید کنسانتره آهن شرکت های بزرگ در سال 99، با افزایش 5 درصدی، به مرز 50 میلیون تن نزدیک شد.
 5. وزارت صمت در قیمت‌گذاری زنجیره فولاد دخالت نمی‌کند

  مدیر کل دفتر صنایع معدنی وزارت صمت در خصوص قیمت‌گذاری زنجیره فولاد اظهار کرد: وزارت صمت در قیمت‌گذاری زنجیره فولاد دخالت نمی‌کند. زیرا از زمانی که معاون اول رییس جمهوری اعلام کردند که قیمت باید توسط بورس مشخص شود، از اینرو دیگر وزارت صمت دخالتی در قیمت‌گذاری نداشته است.
 6. تغییر پارادایم در صنعت فولاد توسط شرکت‌های بزرگ مانند فولاد مبارکه امکان‌پذیر است

  عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس تهران: تغییر پارادایم در صنعت فولاد می‌تواند توسط شرکت‌های بزرگ فولادی انجام شود. در برخی موارد اگر تکنولوژی و روشهای تولید نیاز به تغییر پارادایم دارد، این اقدام می‌تواند توسط فولادسازان بزرگ انجام شود و آنها با پذیرفتن ریسک این کار، نقشه راه در اختیار دیگر شرکتها قرار دهند.
 7. حمایت فولاد مباركه برای ساخت اولین دهكده المپیك كشور بعد از انقلاب اسلامی

  معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش اصفهان گفت: امیدواریم با حمایت شرکت و باشگاه فولاد مبارکه دهکده المپیک بین ۵ تا ۷ سال آینده به بهره برداری برسد.
 8. مدت ها در انتظار ورود آلومینیوم به تالار صادراتی بودیم

  آریا صادق نیت حقیقی با ابراز خرسندی و امیدواری نسبت به نخستین عرضه شمش آلومینیوم در رینگ صادراتی بورس کالا گفت: سندیکا و شرکت های آلومینیومی مدت ها این موضوع را دنبال می کردند تا عرضه آلومینیوم در تالار صادراتی بورس کالا نیز عملیاتی شود و خوشبختانه این مهم محقق شده و آن را به فال نیک می گیریم.
 9. توافقنامه همکاری ساخت اولین خودرو با فولاد بدون فسیل در جهان

  گروه ولوو و فولادساز سوئدیSSAB از امضای توافق نامه همکاری برای ساخت نخستین خودرو با استفاده از فولاد بدون فسیل خبر دادند.
 10. شرایط و قیمتی جذاب برای صادرکنندگان آلومینیوم

  محمودرضا الهی فرد مدیرعامل کارگزاری سی ولکس به عنوان کارگزار عرضه کننده آلومینیوم در تالار صادراتی بورس کالا که فردا انجام می شود، گفت: برای جذاب شدن عرضه صادراتی آلومینیوم، عرضه کننده تخفیفاتی قائل شده و قیمت ها در مقایسه با نرخ های داخلی مناسب بوده و به نظر می رسد خرید محصول به صورت ریالی و صادرات، برای خریداران توجیه دارد.