سبد خرید خالي مي باشد
041-33290205-7 | 041-43251508-9 | info@apnp.gov.ir

آمار بازدید

امروز24
دیروز249
این هفته481
این ماه4425
کل بازدیدها176767

افراد آنلاین

3
آنلاین

اخبار مرتبط

تهيه شده توسط پایگاه خبری ماین نیوز
 1. پیشرفت فیزیکی پروژه گندله سازی گهر زمین به بیش از 95 درصد رسید/ طرح تا پایان سال راه اندازی می شود

  مدیر پروژه گندله سازی شرکت سنگ آهن گهرزمین از پیشرفت فیزیکی بیش از 95 درصدی گندله سازی شرکت تا پایان شهریور ماه خبر داد و گفت: امیدواریم این پروژه تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد.
 2. استخراج معدن بدترین محیط کسب و کار در بخش تعاون

  بررسی وضعیت محیط کسب و کار بخش تعاون در تابستان سال‌جاری نشان داد که فعالیت استخراج معادن بدترین محیط کسب و کار و فعالیت‌های خدماتی بهترین شرایط محیط کسب و کار را داشته‌اند.
 3. تحویل ۲۰ هزار تن ریل ایرانی تا پایان سال

  معاون راه‌آهن شرکت ساخت و توسعه زیرساخت‌ها و امور زیربناهای حمل و نقل کشور از تحویل گرفتن حدود ۲۰ هزار تن ریل ملی برای احداث خطوط ریلی در دست اجرا خبر داد و گفت: در قرارداد نخست با شرکت ذوب‌آهن برای ساخت و تحویل ۱۵ هزار تن ریل ملی توافق کرده بودیم که با توجه به ادامه داشتن مذاکرات، این عدد می‌تواند تا ۵۰ هزار تن برای یک سال نیز افزایش یابد.
 4. مشکلات سه پروژه پنج میلیارددلاری در خوزستان بررسی شد

  معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: حل مشکلات سه پروژه بزرگ پالایشگاه گاز بید بلند، پتروشیمی مسجدسلیمان و فولاد روهینا با اعتباری بیش از پنج میلیارد دلار با هدف تحقق بهره برداری این سه طرح در ۲۲ بهمن ماه امسال در دست پیگیری است .
 5. تحقق اقتصاد مقاومتی با بهره برداری از گندله سه چاهون بافق

  مدیرعامل پروژه گندله سازی سه چاهون بافق گفت: با بهره برداری از این طرح برای ۶۰۰ نفر به صورت مستقیم و برای ۱۸۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم اشتغال زایی شود.
 6. بهینه سازی سامانه کنترلی واحد اسید شویی فولاد مبارکه

  به همت متخصصان فولاد مبارکه بهینه سازی سامانه کنترلی اسکراپ چاپر واحد اسید شویی شماره یک اجرا شد.
 7. واگذاری ۸۰ درصد وظایف معدنی به بخش خصوصی

  معاون امور معادن و صنایع معدنی وزیر صنعت معدن و تجارت اعلام کرد که حدود ۸۰ درصد وظایف و اختیارات غیرحاکمیتی معادن را به بخش خصوصی واگذار کردیم و آماده واگذاری دیگر تصدی‌گری ها نیز هستیم اما در حوزه خام فروشی تنها به منافع ملی توجه می‌کنیم.
 8. معادن در ایران با فرار سرمایه مواجه شده اند

  نایب رئیس کمیسیون معدن و صنایع معدنی اتاق بازرگانی ایران اعلام کرد که معادن در ایران با فرار سرمایه مواجه شده اند که اصطلاحاً می‌گوییم معادن دچار خونریزی شده اند و در چنین شرایطی که مسئولان حتی از بخش خصوصی مشورت نمی گیرند چگونه باید امیدوار باشیم که وظایف و تصدی‌گری ها را به ما واگذار کنند.
 9. تدوین اهداف و برنامه‌های فولادهرمزگان

  به گزارش روابط‌عمومی شرکت فولادهرمزگان، مهدی شکری‌زاده مدیر فروش و بازاریابی این شرکت تامین حداکثری نیاز داخل، ارزآوری و رشد درآمد پایدار را مهم‌ترین استراتژی این حوزه برشمرد و عملکرد شش ماهه فولادهرمزگان در حوزه فروش را تشریح کرد.
 10. لزوم کنترل و ساماندهی محدوده‌های معادن کشور

  رئیس سازمان جنگل‌ها از دفتر حفاظت و حمایت سازمان خواستار کنترل محدوده‌های معادن‌ شد.