سبد خرید خالي مي باشد
041-33290205-7 | 041-43251508-9 | info@apnp.gov.ir

شنبه, 12 مرداد 1398 ساعت 11:53

آغاز بررسی پیش نویس قرارداد اجرای طرح تولید آلومینا از نفلین سینیت

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

جلسات فشرده بررسی پیش نویس قرارداد اجرایی طرح نفلین سراب از روز یکشنبه مورخ 98/05/06 کلید خورد.

به گزارش روابط عمومی طرح تولید آلومینا از نفلین سینیت سراب پیرو امضای موافقت نامه  اجرا و بهره برداری از تولید پودر آلومینا از نفلین سینیت سراب که در تاریخ دهم بهمن ماه سال 97 با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی بین سازمان ایمیدرو و شرکت IPMI  از یکشنبه هفته جاری شروع شده و پیش بینی می شود طی هفته ی آتی به سرانجام برسد.

در این جلسات فشرده که با حضور مدیران ارشد سازمان توسعه و نوسازی معادن، مجری طرح نفلین سینیت و تعدادی از مدیران و معاونین ارشد طرح و همچنین کارشناسان و مدیران ارشد شرکت IPMI  تشکیل شد، موارد و نکات  فنی و اقتصادی قرارداد مورد بحث و برسی قرار می گیرد.

بنابراین گزارش، پیشرفت مذاکره در راستای توافق ونهایی نمودن قرارداد، از روند خوبی برخوردار است و پیش بینی می شود پس از نهایی شدن متن قرارداد وتوافق دو طرف، طی یک جلسه رسمی قرارداد فوق به امضای طرفین رسیده و کار اجرای طرح نفلین سینیت سراب پس از نزدیک به سه دهه رکود، مجددا آغاز شود.

شایان ذکر است: موافقت نامه اجرا وبهره برداری از طرح تولید آلومینا از نفلین سینیت سراب بین سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران 'ایمیدرو'، و سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران 'ایدرو' با حضور رییس مجلس شورای اسلامی، در بهمن ماه سال 97 به امضای طرفین رسیده بود.

 

خواندن 660 دفعه