سبد خرید خالي مي باشد
041-33290205-7 | 041-43251508-9 | info@apnp.gov.ir

آمار بازدید

امروز243
دیروز255
این هفته1102
این ماه9605
کل بازدیدها246062

افراد آنلاین

3
آنلاین

انقلاب اسلامی، امتداد انقلاب فاطمی (س)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

حرکت مردم ایران در سال 57 برگرفته و استمرار و امتداد حرکتی بود که حضرت زهرا ی مرضیه(س) بعد از رحلت پیامبر انجام داد. همه تلاش و مجاهدت حضرت زهرا که امروز در بطن تاریخ ماندگار شد، در یک کلام جمع می شود که ای مسلمانان بدانید که چه کسانی می خواهند بر شما حکومت کنند، حاکمان و متولیان در جامعه نقش تعیین کننده ای دارند.تلاش حضرت زهرا(س) بعد از رحلت پیامبر این بود که نگذارید امانتی که 23 سال به زحمت با دستان پر نور پیامبر در جامعه گسترش پیدا کرده است، از بین برود و متولیان جامعه کسانی باشند که زمینه انحراف و بی عدالتی را در جامعه نشر دهند به گونه ای که آموزه های با عظمت دین را از بین ببرد.


تمام تلاش بانوی اسلام برای بست معنویت و عدالت در جامعه بود.انقلاب ملت ایران نیز در سال 1357 در امتداد انقلاب فاطمی بود. فریاد ملت ایران در سال 57 به رهبری امام راحل(ره) در استمرار فریادهایی بود که حضرت زهرا بعد از رحلت پیامبر سر داد.


تفاوت بسیار بزرگ حرکت امام خمینی (ره) و حتی برتری که وی نسبت به معصومین داشت، همراهی ملتی بود که در هیچ صحنه ای و هیچ لحظه ای از آرمانهای خود دست بر نداشتند، مردمی از جنس کوه استوار که در برابر تهدیدها، فراز و نشیب ها و تحریم ها، پای انقلاب بوده و هستند.
آنچه امروز کیان انقلاب اسلامی را به مخاطره می اندازد، ناکار آمدی نظام اسلامی در برابر کاستی ها است، در حالی که مردم همیشه بعنوان موسس انقلاب با آن همدل و همراه بوده اند .
امروزه هر فردی که در نظام جمهوری اسلامی ایران که برخواسته از خون شهیدان است، دارای مسئولیت و حق امضاء است، بداند اگر از مسیر انسانیت و عدالت که امام راحل طراحی کرده بود و چیزی جز پیشرفت و تکامل ایران اسلامی نبود، ذره ای منحرف شود و در مسیر عدالت در جامعه گام بر ندارد، به یک تاریخ خیانت کرده است.